HAKKIMIZDA

KURUMSAL

Hakkımızda

"Elit Şirketler Grubu" 1984 yılından bu yana kendi bünyesinde dört ayrı şirketiyle mobilya sektörünün önde gelen firmalarından biridir.

“İsmail Erdem” markası 1984 yılında 200 m2'lik bir atölyede ofis koltukları üretimine başlamıştır. Bugün, benzersiz standartlarda mobilyalar üreten şirket, dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındırmaktadır.

“Elit Ofis Mobilyaları”, alanlarında deneyimli teknik kadrosu ile Ofis Ekipmanları Mühendisliğinin tüm aşamalarını gerçekleştirerek ve proje üretimi uygulayarak “anahtar teslimi” hizmet vermektedir. Ofis ekipmanları çözümleri; özel ürün tasarımları ile üretimin her aşamasında ileri üretim teknolojisi kullanılarak çağdaş çalışma ve yaşam ortamları yaratılmaktadır.

“Elit Contract Mobilya” kurucu firmamız Erdem'den sonra 2002 yılında kurulmuş bir taahhüt mobilya firmasıdır. “Elit Contract Mobilya” yurt içi ve yurt dışında özel dekorasyon projelerini başarıyla hayata geçirmektedir. Yurt içi ve yurt dışında üniversiteler, kütüphaneler, havaalanları, oteller, hastaneler, kamu kurumları, özel kuruluşlar, restoranlar, kafeler, konutlar, bankalar ve finans kuruluşlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

“Elit Yapı” 2013 yılında kurulmuş olup, iç dekorasyon alanındaki tüm malzeme ve uygulamaları üretmektedir. Kaba inşaat hariç iç mekan ve yapı malzemeleri tasarlar ve uygular.