ELİT OFİS

HAKKIMIZDA

Elit Ofis ve Grup Firmaları

"Elit Şirketler Grubu" 1984 yılından bu yana kendi bünyesinde dört ayrı şirketiyle mobilya sektörünün önde gelen firmalarından biridir.

“İsmail Erdem” markası 1984 yılında 200 m2'lik bir atölyede ofis koltukları üretimine başlamıştır. Bugün, benzersiz standartlarda mobilyalar üreten şirket, dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındırmaktadır.

DEVAMI

ÜRETİM

ÜRETİM

Elit Ofis

1984 yılında ilk tesislerimizi 200 m2 alanda, on kişilik kadro ile koltuk döşeme alanında kurduk.

İkinci olarak 6.000 m2 üretim ve showroom tesislerini inşaa ettik. Yeni tesislerimizde koltuk ve ahşap büro elemanları üretimine başladık. Tesislerimiz, yüksek kapasitede üretim yapan CNC'li makinelerle güçlendirildi. Ahşap ve koltuk üretimi günün koşullarına göre yapılandırıldı.

2005 yılında yeni tesislere geçilirken, koltuk ve masa gruplarında, ülkemizin önde gelen tasarımcıları tarafından hazırlanan çizimler ile ürün yelpazesini günümüz ofis konseptine uygun hale getirildi.

Elit günümüzde üretimini İstanbul Kıraç’ta 25.000 m² kapalı alan üzerine kurulu tesislerinde yapmaktadır. Yıllık üretim kapasitesi 240.000 m² ahşap yüzey, 38.000 adet sandalye ve koltuktur.

Elit Ofis Üretim Tesisleri
0
0
0
0

ELİT OFİS FURNITURE

Yeni Projeniz Hakkında Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız

Tamamlanan Projeler

ELİT OFİS

Tamamlanan Projeler

Roberto's

Roberto's

Tüm restoranın hareketli mobilya işleri. Yemek Masaları, Yemek Sandalyeleri, Koltuklar, Sedirler

PROJE DETAY +