Kurumsal

Hakkımızda

Elit Group of Companies içinde üç farklı firma ve marka ile 1984’ten beri mobilya sektöründeki önemli firmalardandır. İsmail Erdem firması 1984 yılında 200 m² bir atölyede ofis koltuğu üretimine başlamıştır. Günümüzde kendine has özgün standart mobilya üretimi yapan firma, dünya markalarını da bünyesinde barındırmaktadır. Elit Anahtar Teslim Mobilya, 2002 yılında Erdem’den sonra kurulmuş taahhütlü mobilya firmasıdır. “Elit Ofis Mobilyaları” uygulamalı proje üretimi ile birlikte Ofis Donatım Mühendisliği hizmetlerinin tüm aşamalarını bu konularda deneyimli teknik kadrosu ile gerçekleştirerek “Anahtar teslimi” hizmet vermektedir.
“Elit Ofis Mobilyaları” özel dekorasyon projeli işleri gerek yurt içinde gerekse yurt dışında başarılı çalışmalarla uygulamaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında; Üniversiteler, Kütüphaneler, Havalimanları, Oteller, Hastahaneler, Resmi Kurumlar, Özel Kurumlar, Bankalar ve Finans kuruluşlarına hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ofis donatım çözümleri; özel ürün tasarımları ile üretimin her aşamasında ileri üretim teknolojisi kullanılarak, çağdaş çalışma ve yaşam ortamları oluşturulmaktadır.
Elit Yapı, 2013 yılında kurulmuş iç dekorasyon konusunda tüm malzeme ve uygulamaları yapmaktadır. Kaba inşaat hariç iç mekan ve yapı malzemelerini tasarlamakta ve uygulamaktadır.

Vizyonumuz

Elit Ofis Mobilyaları, uygulamalı proje üretimi ile birlikte Ofis Donatım Mühendisliği hizmetlerinin tüm aşamalarını; bu konularda yüksek deneyimli teknik kadrosu ile gerçekleştirerek “Anahtar Teslimi” hizmet vermektedir. Bu hizmet verilirken “Ekip Çalışma Ruhunu” ön plana alarak, gelişmiş teknolojileri kullanarak, kaliteli, ekonomik ve ergonomik çözümlerle müşteri memnuniyetini yakalayarak, toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine, geliştirilmesine hizmet etmek, bu sektörde hizmet sürekliliğini sağlayarak lider ve adı geçen bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Elit Ofis Mobilyaları “Anahtar Teslimi” büyük projelerin donatım ve uygulamalarında deneyimli teknik kadroları ile kaliteli hizmet ve sürekli müşteri memnuniyetini temin etmek amacı doğrultusunda, sektörde etkin ve lider duruma geçebilmek için standartlarını yükselterek çalışmalarını sürdürmektir.

Üretim

ELİT, üretimini ‹stanbul Kıraç’ta 25.000 m²
kapalı alan üzerine kurulu tesislerinde yapıyor.
Yıllık üretim kapasitesi 240.000 m² ahşap yüzey,
38.000 adet ofis koltuğu.

Resul ERDEM
Kurucumuz ve Onursal Başkanımız

Referanslar

Markalar ve Ortaklar