Hizmet Sektörü

Hizmet Sektörü

Tüm otel, motel, resort, restaurant, cafe ve tüm hizmet sektörlerinin taahhütlü mobilya tasarımı, projelendirilmesi ve anahtar teslim bir şekilde uygulanmasını sağlıyoruz.

Sağlık Sektörü

Sağlık

Tüm hastanelerin, kliniklerin, sağlık ocaklarının ve bunun tüm sağlık hizmeti veren yerlerin taahhütlü mobilya tasarımı, projelendirilmesi ve anahtar teslim bir şekilde uygulanmasını sağlıyoruz.

Ofis Mobilyaları

Ofis

Standart ofis odaları, özel makam odaları, açık alan çalışma grupları, çeşitli taahhütlü mobilya tasarımı, projelendirilmesi ve anahtar teslim uygulamasını sağlıyoruz.

Eğitim Sektörü

Eğitim

Tüm okulların, kolejlerin, üniversitelerin, dershanelerin, özel kursların, öğrenci yurtlarının ve eğitim hizmeti veren tüm kurumların taahhütlü mobilya tasarımı, projelendirilmesi ve anahtar teslim uygulamasını sağlıyoruz.

Perakende Sektörü

Perakende

Tüm sektördeki mağazaların taahhütlü mobilya tasarımı, projelendirilmesi ve anahtar teslim uygulamasını sağlıyoruz.

Konut Mobilyası Sektörü

Ev ve Konut Mobilyası

Tüm evlerin, villaların, rezidansların ve bunun gibi tüm konut projelerinin taahhütlü mobilya tasarımı, projelendirilmesi ve anahtar teslim bir şekilde uygulanmasını sağlıyoruz.

Devlet Kamu Binaları

Devlet Kamu Binaları

Tüm devlet kamu binalarının taahhütlü mobilya tasarımı, projelendirilmesi ve anahtar teslim uygulamasını sağlıyoruz.

İnşaat Sektörü

İnşaat

İnşaat firmalarının yapmış oldukları projelerdeki kamp, depo, ofis, şantiye, satış ofisi ve benzeri yerlerin taahhütlü mobilyaların tasarımı, projelendirilmesi ve anahtar teslim uygulamasını sağlıyoruz.

Finans Sektörü

Finans

Finans hizmeti veren banka ve benzeri kurulusların taahhütlü mobilya tasarımı, projelendirilmesi ve anahtar teslim uygulamasını sağlıyoruz.

Eğlence Sektörü

Eğlence

Tüm medya, kafe, oyun alanları, stadyumlar, spor kompleksleri gibi tüm eğlence sektöründeki taahhütlü mobilya tasarımı, komple tasarımı, projelendirilmesi ve anahtar teslim uygulamasını sağlıyoruz.

Aksesuar

Aksesuar

Projelerdeki her türlü yardımcı dekorasyon aksesuarları, saat, tablo, askılık, çöp kovası, saksı, bitki, gibi ürünleri sağlıyoruz.

Çağrı Merkezleri

Çağrı Merkezleri

Çağrı merkezleri, acil servisler, e-ticaret siteleri ve her türlü bölücü panel sistemleri bulunan yerlerin taahhütlü mobilya tasarımı, komple tasarımı, projelendirilmesi ve anahtar teslim uygulamasını sağlıyoruz.

Ofis Sistemleri

Ofis Sistemleri

Standart modüler, endüstriyel ofis sistemlerinin tasarımı, üretiminin yapılması ve bayilikler kanalı ile satısa sunulması tarafımızdan sağlanmaktadır.

Oturma Sistemleri

Oturma Sistemleri

Standart ofis oturma gruplarının (çalışma koltuğu, konferans koltuğu, kanepeler) tasarımı, üretiminin yapılması ve bayilikler kanalı ile satışa sunulmasını sağlıyoruz.